Wdrożenia

usługa

Wdrożenia systemów

Specjalizacja potwierdzona doświadczeniem

Firmy, które szukają skutecznych i sprawdzonych rozwiązań systemowych na pewno znajdą w naszej ofercie programy, które spełnią ich wymagania. Specjalizujemy się we wdrożeniach oprogramowania następujących producentów:

  • RAKS
  • ILUO
  • InsERT
  • Humansoft
  • COGISHARK

Etapy wdrożenia oprogramowania

Analiza sposobu działania przedsiębiorstwa, określenie oczekiwań wobec oprogramowania, a także wyznaczenie obszarów firmy, które będzie obejmowało wdrożenie.

Wybór oprogramowania i wersji, które spełni oczekiwania firmy. Przygotowanie wyceny zakupu oprogramowania oraz przygotowanie kosztu wdrożenia.

Instalacja programu na stanowiskach roboczych, konfiguracja sprzętu peryferyjnego, oraz konfiguracja programu zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Przeszkolenie z podstawowej obsługi programu oraz nawigacji po jego najważniejszych modułach. Zakończenie wdrożenia.

Po zakończeniu wdrożenia oferujemy klientom wsparcie w bieżącym użytkowaniu programu.

LUBIMY SWOJĄ PRACĘ

Co klienci mowią o nas?

Firma Pana Jakuba z najwyższą rzetelnością i starannością wykonuje wszystkie zlecone prace. Zaplanowane projekty wykonywane są terminowo a dostępność pracowników firmy jest bardzo wysoka.

Ryszard Sowa CEO

Młody, dynamiczny zespół podejmujący z powodzeniem trudne zadania.

Krzysztof Witczak CEO

Firma wyróżnia się wysoką jakością usług, ponadprzeciętnym zaangażowaniem oraz kreatywnością w rozwiązywaniu postawionych przed nią wyzwań. Kompleksowość usług grupy pozwoliła nam zdecydować się na jednego partnera IT.

Piotr Matecki CEO