Wdrożenia

1. Analiza

Analiza sposobu działania przedsiębiorstwa, określenie oczekiwań wobec oprogramowania, a także wyznaczenie obszarów firmy, które będzie obejmowało wdrożenie.

2. Szczegółowy projekt wdrożenia wraz z wyceną

Wybór oprogramowania i wersji, które spełni oczekiwania firmy. Przygotowanie wyceny zakupu oprogramowania oraz przygotowanie kosztu wdrożenia.

 

3. Instalacja i konfiguracja oprogramowania

Instalacja programu na stanowiskach roboczych, konfiguracja sprzętu peryferyjnego, oraz konfiguracja programu zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

4. Zakończenie wdrożenia oraz podstawowe przeszkolenie z obsługi programu

Przeszkolenie z podstawowej obsługi programu oraz nawigacji po jego najważniejszych modułach. Zakończenie wdrożenia.

5. Opieka powdrożeniowa

Po zakończeniu wdrożenia oferujemy klientom wsparcie w bieżącym użytkowaniu programu.

Usługa jest skierowana do wymagających, dynamicznych przedsiębiorstw, dla których ciągła praca systemu informatycznego ma kluczowe znaczenie.
Firmy które szukają skutecznych i sprawdzonych rozwiązań systemowych na pewno znajdą w naszej ofercie programy które spełnią ich wymagania.
Oferujemy projektowanie, administrację i obsługę stałą dla providerów ISP.
Czy zastanawiali się Państwo jak zapewnić firmie dostęp do najnowszych technologii oraz specjalistów IT bez inwestowania ogromnych pieniędzy w sprzęt,…
Przechowuj swoje dane bezpiecznie z wygodnym dostępem z dowolnego miejsca
Dedykowany hosting usług WWW, serwerów i systemów
We Enjoy Working

What People Say

Firma Pana Jakuba z najwyższą rzetelnością i starannością wykonuje wszystkie zlecone prace. Zaplanowane projekty wykonywane są terminowo a dostępność pracowników firmy jest bardzo wysoka.

Ryszard Sowa CEO

Młody, dynamiczny zespół podejmujący z powodzeniem trudne zadania.

Krzysztof Witczak CEO

Firma wyróżnia się wysoką jakością usług, ponadprzeciętnym zaangażowaniem oraz kreatywnością w rozwiązywaniu postawionych przed nią wyzwań. Kompleksowość usług grupy pozwoliła nam zdecydować się na jednego partnera IT.

Piotr Matecki CEO